Animatör Hizmetlerimizin Özellikleri

Palyaço Hizmetimiz

Palyaçolarımız çocuk gelişimi okumuş, uzun yıllar bu işte deneyim kazanmış, çocukları ve işini seven kişilerden oluşmaktadır. Temizliklerine ve hijyene önem veren çalışanlarımız çeşitli oyunlarla, balonla ve yüz boyası ile gelir. Dolu dolu malzemelerinin yanı sıra istenirse Pinyata da yanına ekler. 

Oyun Abisi veya Ablası

Bazı çocuklarımız Palyaço kıyafeti ile değil de normal kıyafetlerle animatöristerler. Kendilerini eğlendirsenler ve oyunlar oynatsın isterler. Bu durumda da deneyimli elemanlarımız gereken yapar ve çocuklarınıza sahip çıkar bir program dahilinde eğlendirirler.

Jonklör Animatör

Jonklör ekibimiz sirklerde olan akrobatik hareketler ve elde ele atılan duba , top ve çemberlerin gösterisi ile oluşmaktadır. 45 dk sürer ve partinizde olan herkese kucaklayan bir gösteridir.

Bubble Show

Yeni gösterilerden bubble show veya balon show çok revaçta bir gösteridir. Birebir tüm davetlilerin katılabildiği interaktif gösterileri ve showları vardır. İki saat süren bir programı vardır.

Sihirbaz

Sihirbazımız Yeteneksizsiniz yarışmasına katılmış çok sevilen bir sihirbazdır. Doğum günü çocuğunun yıldız olduğu bu gösterilerde yalnızca sihir yok aynı zamanda komedi vardır. Misafirleriniz çok eğleneceğinin garantisini veriyoruz. 

Kostümlü Animatör.

Bazı partilerde animatörlerimizi Süperman, Micky Mouse gibi karakterlerde görmek isteyen müşterilerimiz için bu hizmetimizi de artık faaliyette. Yeter ki siz isteyin

Fiyat Listesi / Price List


profesionel ekip, güvenilir organizasyon